Jak dostat půjčku po krachu nebo osobním bankrotu

21. února 2013 v 23:51
Bankrot je uvedeno jako špatné události. To bude s největší pravděpodobností dojde, když dluh převyšoval splacen ve velkém množství. Zvláště, množství, které není možné být splacen dlužník. V důsledku toho musí být žádosti předloženy soudu žádat o osvobození od tohoto typu finančního břemene. Nicméně, tam jsou tresty pro podání návrh na konkurz. V kontrastu, bude tento typ situace není absolutně aby někdo využil investičních příležitostí v budoucnu.Koncept získávání budoucí půjčky, po úpadku, je možné. Hlavně, dlužník vybere realitní investiční majetek a platí pro další půjčku od věřitele. Tato prospektivní věřitel pak hodnotí žadatele, jeho pověření, a nemovitost, která je žádoucí, aby se zakoupit. Po zkušební době, může se nová smlouva navržena tak, aby zahrnout částku je vypůjčený na určité úrokové sazby v souladu s pokyny. Nepříznivě, pokud tato půjčka je nepodařilo být splacen, v rámci těchto pokynů, bude půjčka jít do třídy. . Poté, může věřitel podat žalobu proti dlužníkovi tím vydražit nemovitost za účelem vymáhání svých ztrát (čas a peníze)Obyčejně, existuje pět typů hypotečních úvěrů:

  • standardního hypotečního úvěru - To je jištěný úvěr nemovitostí, pomocí hypotečního poznámku. Hypotéky poznámka bude představovat legitimitu úvěru. K dispozici je akontace spojené s tímto typem úvěru, jakož i, obyčejně vyžaduje asi 20% z celkové částky má být zaplacena dopředu spolu s právními poplatcích za podání.
  • Bad Kreditní Hypotéky - Tyto druhy půjček často mají vyšší úrokovou sazbu a návratnosti termíny se budou lišit (krátkodobý až dlouhodobý). Žadatele úvěrový rating není hlavním faktorem. Hlavním faktorem bude hrubý příjem žadatele a délce doby, co byla přihlašovateli na práci. Jistota zaměstnání s větším příjmem je přednostní.
  • Úpadek Hypotéka - hypotéky ideální pro bojující dlužníka je konkurz hypotéky. Kvalifikovaní dlužníky v této kategorii mohou mít jejich dluh odpustil, snížena nebo sloučeny do přijatelnou splátkového kalendáře. Poté, budou mít schopnost uložit pro tolik potřebné velké akontace z hypotečního úvěru. Většina žadatelů v tomto typu situace se budou moci ucházet o úpadku hypotéky v jednom (kapitola 13) na čtyři roky (kapitola 7), v závislosti na typu úpadku, které soubor
    .
  • Federal Housing Administration (FHA), který je součástí HUDu - Po kapitole 7 úpadku výboje a konvenční financování je k dispozici v přibližně čtyř let. VA půjčky jsou k dispozici v jednom roce a konvenčních úvěrů v průběhu dvou let.
  • firmy a průmyslové hypotéka - firemní a průmyslové hypotéka je plán, který bude zahrnovat nákup kancelářských prostorů a průmyslových zařízení. Tato půjčka volba umožní splácení období se lišit od 2 až 30 let.Na závěr, i když úpadek by mohl rozrušit ratingů, bude další příležitost, jak podnítit jiný investiční podnik. Bankovní sektor poskytuje další způsoby, jak koupi nemovitosti. Týká se úpadku, je důsledkem byla v prodlení s provedením nové transakce, která zahrnuje úvěrové souvisejících nákupy. Tento typ okolnost dává žadateli čas na zotavení finančně a budovat typ zdrojů, které zajistí úspěšné investiční transakce v budoucnu. Naštěstí, tam jsou hypoteční úvěry k dispozici pro žadatele se špatnou úvěrovou, a sankce nejsou tak veliké,.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luiz finanční společnost Luiz finanční společnost | E-mail | Web | 12. října 2015 v 22:32 | Reagovat

Pozor !!

To je informovat širokou veřejnost (dlužníka), který Luiz finanční společnosti jsou v současné době nabízí všechny druhy úvěru s komfortním splátkový kalendář, Naše úrokových sazbách je 3% za prohlásit za neplatné s dohodou trvání splatnosti, naše půjčka rozsah je od $ 5,000.00 do $ 100,000,000.00 MAX. a bez ohledu na místo nebo stav kreditu. Pro dotazy E-mail: luisfinanciallsev@gmail.com

Vážné Žadatel by nám měla poskytnout s níže, který zahrnuje:

* Jméno:
* Adresa:
* Země:
* Povolání:
* Sazba Příjem:
* Mobil:
* Požadovaná částka:
* Půjčka Doba trvání:
* Úvěru Účel:

Díky za váš čas si prohlédnout inzerát a prozkoumat z tohoto skvělou příležitost. Všichni žadatelé musí být nad 18 let.

Název společnosti: Luiz finanční společnost
E-mail: luisfinanciallsev@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama