Informace o půjčkách, jak na to v nebankovním sektoru

22. února 2013 v 0:25
Pokud jde o investování na souši, budou investoři muset narazit na některé rizikové faktory. Obecně platí, že investoři budou hledat návratnost investic, ale při investování v nerozvinutých zemích, bude to mnohem riskantnější, protože nezastavěné pozemky nemohou produkovat žádné výnosy. Když lidé použijí pozemních půjčkám, banka nebo finanční instituce se ptát o účelu, pro který pozemek se chystá být použit v budoucnu rozhodnout, zda bude veškeré příjmy od dlužníka z této země. Když cítí, že země může nabídnout nějaké příjmy pro dlužníka, najdou úvěry pro osoby jako menšímu riziku. Některé informace o získání finančních prostředků pro tuto vlastnost je popsána v obsahu níže uvedené:Záloha: Obecně platí, že se platba pro tento typ financování se může pohybovat od 5 do 20% a různé věřitelé sledovat různé parametry pro rozhodování o akontace, která se rozhoduje na základě různých faktorů, jako je kapacita pro splacení financí, zabezpečení hodnotu takového majetku je již ve vlastnictví dlužníka, kupní hodnota zemi, a když je výstavba nebo zemědělská činnost bude začít.Obecně platí, že na dlužníka schopnost splácet financování je první věc, díval se na věřitele a půjčky bude firma provádějící podrobnou studii o kreditní historii, měsíční příjem, atd. .. dlužníka. Jakmile schopnosti splácet je souzen, budou snižovat a akontace, a pokud mají pocit, že to bude pro něj obtížné splácet úvěr rychle, bude se platba zvýšena. Pokud dlužník již má půdu, která se zabývá výrobou dobrý příjem, bude záloha provést jím být snížena. Když člověk už má zemi a on je použití pro pozemní úvěr pro začínající zemědělskou činnost na pozemcích, bude věřitel se provádí vyhodnotila majetku určit skutečnou hodnotu majetku v den nákupu a její současnou hodnotou. To se provádí pro posouzení hodnoty na zem a na základě jeho hodnoty, výše úvěru mají být financovány bude rozhodnuto. V některých případech, je akontace i zcela odstranit.Před získáním jakékoli stavební úvěr, je lepší získat kompletní informace týkající se úrokových sazeb platných na trhu pro zajištění toho, že dlužník není účtován těžké ceny zájmu pro oblast financí získat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nebankovní půjčka nebankovní půjčka | E-mail | Web | 27. června 2013 v 13:45 | Reagovat

Já získala nebankovní půjčku u Home Creditu. Dlho jsem žádala v bance, ale neschválili mi půjčku, protože jsem v registru kvůli nezaplacenému paušálu. Tohle bylo nejlepší východisko, jak získat půjčku.

2 Karfigolka Karfigolka | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 9:31 | Reagovat

Výhodou nebankovních půjček je, že právě nezjišťují další fakta o vás samotných a půjčku tak dostává každý. Jen vy si na to musíte dát pozor, abyste včas splatili - půjčka bez registru http://www.microcredit.cz/

3 Míša Míša | E-mail | Web | 23. května 2016 v 16:52 | Reagovat

V nebankovním sektoru to jde vůbec nejlépe, mě se nejvíce líbí půjčka bez příjmu online, viz web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama